Kamerové systémy

 

Naše společnost SDC, sro. je spolehlivým dodavatelem kamerových systémů na českém trhu. Od svého vzniku v roce 1992 se zabývá prodejem, návrhem realizací a správou kamerových systémů, elektronických zabezpečovacích systémů (EZS a EPS) včetně všech doprovodných služeb.

   Plně následujeme poslední trendy vývoje v této oblasti založené na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo ve specificky vybraných kamerách pro dané umístění a v digitální formě je obraz přenášen do záznamového zařízení nebo přímo k uživateli podle nastavených parametrů.

   Nabízíme Vám bezpečnostní IP kamery 4Mpix, které mají rozlišení podstatně větší než technologie bezpečnostních kamer CCTV (720p) instalované v nedávné historii. To se odráží v čitelnosti obrazu, rozeznávání objektů a vytváří kvalitní podklad pro další zpracování.

   V IP kamerových systémech lze nasadit nejmodernější analýzu obrazu dle požadavku zákazníka.

                                                                                                                                           VÍCE NEŽ JEN ZABEZPEČENÍ

   Jsme si vědomi, že ať při návrhu nebo rekonstrukci kamerových systémů je nutno dbát na dostatečnou propustnost stávající počítačové sítě. Pro rozsáhlé systémy se stovkami kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat na dostatečnou rychlost nebo do samostatné sítě LAN. Trendem současnosti je spíše realizovat autonomní kabeláž pro kamerové systémy. Výhodou tohoto řešení je především bezpečnost přenášených dat, eliminace zneužití, nezatěžování aktuální sítě LAN a jednodušší správa. Propojení do podnikové či osobní sítě pak je realizováno jen v jednom bezpečném přípojném místě.                                                                                                                                                                                                                              

Tuto problematiku jsme připraveni s Vámi individuálně konzultovat a být nápomocni s hledáním optimálního řešení. 

 

Jako certifikovaný partner firmy KOUKAAM DISTRIBUTION a.s., vám můžeme nabídnout komplexní služby v tomto oboru při realizaci jak malých zakázek, tak i velkých projektů.